Тернопільська обласна рада виразила незгоду із запровадженням ринку землі в Україні

gazpostach

Тернопільська обласна рада виразила незгоду із запровадженням ринку землі в Україні

Депутат Тернопільської обласної ради Богдан Яциковський опублікував на своїй фейсбук сторінці відео виступу на засіданні ради, в якому розкритикував спробу чинної влади запровадити ринок землі в Україні.

“Радикальна Партія Олега Ляшка завжди цілеспрямовано та ефективно захищала усіх селян, українських фермерів, не дозволяючи владі забрати у них наше найцінніше багатство – землю. Свого часу ми ініціювали мораторії на продаж земель сільськогосподарського призначення, бо розуміємо: допоки у країні процвітає корупція, відсутні чесні правила гри та державна підтримка національного виробника, запроваджувати ринок землі в Україні – злочин. На жаль, 13 листопада у сесійній залі Верховної Ради провладні депутати вчинили цей злочин, 240 з них зрадили інтереси держави та її громадян”. 36 голосами Тернопільська обласна рада підтримала звернення до керівництва держави з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі», – додав Богдан Яциковський у своєму дописі.

Наша Радикальна Партія Олег Ляшко завжди цілеспрямовано та ефективно захищала усіх селян, українських фермерів, не дозволяючи владі забрати у них наше найцінніше багатство – землю. Свого часу ми ініціювали мораторії на продаж земель сільськогосподарського призначення, бо розуміємо: допоки у країні процвітає корупція, відсутні чесні правила гри та державна підтримка національного виробника, запроваджувати ринок землі в Україні – злочин. На жаль, 13 листопада у сесійній залі Верховної Ради провладні депутати вчинили цей злочин, 240 з них зрадили інтереси держави та її громадян. Саме про це я сказав на сесії обласної ради. 36 голосами Тернопільська обласна рада підтримала звернення до керівництва держави з приводу незгоди зі спробами запровадження в Україні так званого «ринку землі».

Gepostet von Богдан Яциковський am Donnerstag, 14. November 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)