Тернопільська обласна рада стала на захист Богдана Яциковського

gazpostach

Тернопільська обласна рада стала на захист Богдана Яциковського

На черговій сесії Тернопільської обласної ради 34 голосами прийнято рішення про звернення до Генерального Прокурора України та Міністра внутрішніх справ України про недопущення політичного переслідування опозиційних політиків.

Голова Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Богдан Яциковський висловив вдячність усім опозиційним політикам-депутатам за підтримку:

«Це відчутний братерський крок до єднання у вирішенні складних питань. Це потужна відповідь Ренату Кузьміну та іншим промосковським посіпакам, які намагаються дестабілізувати ситуацію на Тернопільщині. Тепер усі можуть бути впевнені: п`ята колона тут не пройде!»

Текст звернення буде направлено для розгляду до Генерального Прокурора України та Міністра внутрішніх справ України.

Нагадаємо, уже понад місяць триває політичне переслідування представниками промосковського ОПСЖ депутата обласної ради Богдана Яциковського. Маніпулюючи фактами, нардеп Ренат Кузьмін звинуватив нашого колегу у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Через скандально відомий Печерський суд він добився початку розслідування інциденту, пов’язаного з жартівливим переспівом популярної фольклорної версії пісні «Черемшина» у виконанні Яциковського.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)