Тернопільщину відвідала Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін

gazpostach

Тернопільщину відвідала Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Труш зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладза-Кронін. Представники обговорили можливості залучення нових інвестицій та налагодження тісних взаємовідносин.

«Сьогодні від нас прозвучала пропозиція підписати Меморандум між Тернопільщиною та Канадою, як це було зроблено у провінції Чанаккале. Пані Посол підтримали цю ідею. Ми розглядаємо варіанти можливого розвитку бізнесу - залучення нових інвестицій та вихід підприємців на новий ринок - розвиток сільгоспгосподарства, економіки, медицини. Важливим є питання розвитку освіти. Адже медичні університети Тернополя та Канади (університет ім. Грента Мак Юена в Едмонті) працюють над спільною програмою курсу для студентів у сфері медсестринства. Можу констатувати, що процес перемовин розпочатий. Надалі ми налагоджуватимемо тісні взаємозв'язки між Тернопільщиною і Канадою», - каже голова ОДА Володимир Труш.

Це перший візит Надзвичайного і Повноважного Посла Канади в Україні Лариси Ґаладзи-Кронін до Тернопільщини.

«Сьогодні мій візит до Тернопільщини має дві причини: познайомитися зі стосунками, які вже існують між Канадою та Тернопільщино та дізнатися про можливі перспективи розвитку взаємовідносин. Яка індустрія розвивається, яка область притягує інвесторі, які канадські компанії можуть залучитися до цього розвитку. Це наша перша зустріч. Ми маємо багато спільного. Тому плануємо розвиватися у таких напрямках - освіта, технології, виробництво, перевиробництва. Будемо і надалі говорити про ці можливості», - каже Лариса Ґаладза-Кронін.

Пані Посол додала, що неможливо оминути тему і культурно-гуманітарного співробітництва із діаспорою, яка є основою основ українсько-канадського співробітництва. Адже більшість вихідців є із Тернопільщини. Сама ж пані Посол має українське коріння. Її батько народився на Тернопільщині, у селі Білокриниця. Під час свого офіційного візиту пані Посол також відвідала рідний край своєї родини, де її радо привітали.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)