Тернопільщина третя в Україні за проведенням ремонту доріг

gazpostach

Тернопільщина третя в Україні за проведенням ремонту доріг

remont_1_140812065557Станом на початок серпня на Тернопільщині здійснено повну заміну 14 кілометрів дорожнього полотна та 45 тис кв. м ямкового ремонту. Роботи тривають. Повідомили у прес-службі ТОДА.

«Основним завданням для нас нині є відновлення дорожнього полотна траси Львів-Тернопіль, ремонт ділянки дороги державного значення, що пролягає через Монастирську, та  під’їзду до села Кривче Борщівського району, де розташовані печери, - зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. -  Уже завершено ремонтні роботи  у Бережанах та Бучачі. У розпалі ремонт на ділянці  дороги державного значення, що йде в обхід Мишковичів Тернопільського району».

Леонід Бицюра наголосив, що питання відновлення якості дорожнього полотна, включення  Тернопільщини в транспортні потоки – одне з пріоритетів ОДА.

«На утримання та заміну дорожнього полотна Тернопільщині цього року фактично було виділено тільки 10 відсотків від загальної потреби, - зауважив Леонід Бицюра. -  Коли врахувати, що загальна довжина доріг краю становить 5 тисяч кілометрів, і більшість з них десятиліттями не ремонтувалися, то це мізер. Тому було вирішено акумулювати кошти державного та місцевого бюджетів на ремонтах ділянок доріг загальнодержавного значення, особливо тих, що проходять через районні центри, під’їздів до історичних пам’яток і ліквідації місць концентрації ДТП. Наразі за об’ємами виконаних робіт з ремонту дорожнього покриття область посідає третє місце в Україні».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)