Тернопільщина підписала Меморандум про співпрацю з Міністерством аграрної політики

gazpostach

Тернопільщина підписала Меморандум про співпрацю з Міністерством аграрної політики

Після відкриття ринку землі громади отримуватимуть зворотній зв’язок для вирішення питання, пов’язаних зі земельною реформою. Для цього сьогодні, 8 липня, підписали тристоронній Меморандум про співпрацю між Міністерством аграрної політики, Тернопільською облдержадміністрацією та Всеукраїнською асоціацією громад.

Цей документ підсилить розвиток сільськогосподарської діяльності у Тернопільській області.

«Сьогоднішня зустріч особлива, як для Міністерства, так і для області. Тернопілля має найвищий показник розораності земель в Україні і найбільший відсоток орних земель у структурі сільськогосподарських угідь. Земельні ресурси — головне багатство нашої області. Адже понад третину валового продукту регіону дає саме сільське господарство. І це не остаточна наша межа. Підписання тристороннього Меморандуму дає особливу підтримку агросектору від держави», - каже голова ОДА Володимир Труш.

Завдяки об'єднанню зусиль Міністерства, Тернопільської ОДА та Всеукраїнської асоціації громад буде можливість створити конкурентне підприємницьке середовище у селі, залучити інвестиції, забезпечити людей соціальними, культурно-освітніми і побутовими послугами.

«Для мене особливо цінна співпраця з регіональною владою, адже я розумію, що агросектор у кожній області унікальний. Він має свої переваги, свої проблемні питання, свої умови і можливості. Ми йдемо шляхом індивідуального підходу і радо вітаємо обласне керівництво, ОТГ, органи місцевого самоврядування, які готові йти нам на зустріч і повною мірою розуміють ті можливості, які відкриває така співпраця», - підкреслює Міністр агрополітики та продовольства Роман Лещенко.

Міністр зазначив, що Тернопільщина має великі можливості для розвитку. Область може не лише повністю задовольнити власні потреби у продовольстві, окремих видах сучасних сільськогосподарських машин, але значно збільшити їх поставки у загальнодержавний фонд та на експорт.

Додамо, що Меморандум про співпрацю уже підписали у Київській, Житомирській областях.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)