Тернопільщина налагоджує співпрацю з Польщею у культурній та туристичній галузях

gazpostach

Тернопільщина налагоджує співпрацю з Польщею у культурній та туристичній галузях

Тернопільщину відвідав Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк.

Почесний гість та голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко обговорили напрямки співпраці у різних сферах. Насамперед, культурній і туристичній галузях.

– Щиро сподіваюся, що нам вдасться налагодити тісне співробітництво, яке даватиме позитивні результати для усіх жителів Тернопілля. Дипломатична кар’єра нині Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку Славоміра Місяка розпочалася у 2000-му році. Він працював у посольствах Польщі в Чехії, Греції, Азербайджані та в Генеральному консульстві Республіки Польща у Бресті, а з 2018 року — у консульському департаменті Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Переконаний, досвід, яким володіє пан Славомір Місяк допоможе у популяризації привабливості нашого регіону на міжнародній арені, – зазначив Михайло Головко.  

Голова облради наголосив на тому, що реалізація спільних україно-польських проектів та програм щороку приносить вагомі результати, які зміцнюють дружні стосунки між державами, сприяють популяризації та взаємозбагаченню культурних цінностей наших народів.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)