Тернопільщина: Для строкової військової служби викличуть пів тисячі юнаків

gazpostach

Тернопільщина: Для строкової військової служби викличуть пів тисячі юнаків

Осінній призов розпочинається на Тернопільщині 1 жовтня. Протягом 3 місяців до лав Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби і служби спеціальних перевезень із нашої області відправлять 470 юнаків. Проходити службу вони будуть протягом 18 місяців, а за наявності повної вищої освіти – рік.

За словами полковника, військового комісара Тернопільського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігоря Гусєва, кількість призовників цієї осені відмінна від 2020 року. Вона на 10 відсотків менша, аніж минулоріч.

Він пояснив, така позиція керівництва держави та Міністерства оборони – зменшувати кількість юнаків для призову на строкову військову службу. І наголосив, до участі в операції oб’єднаних сил армійці залучатись не будуть.

Усім призовникам буде збережене робоче місце та відпустка, виплачуватимуться грошове забезпечення і компенсуватимуть лікування. А опитані нами тернополяни майже одностайні в тому, що служба в армії потрібна, особливо зараз.

Додамо усім призовникам, які отримали повістки, потрібно з’явитись у військкомат до 10 жовтня.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)