“Тернопіль1” оголосив кастинг на місцеву версію шоу “Холостяк”

gazpostach

“Тернопіль1” оголосив кастинг на місцеву версію шоу “Холостяк”

На телеканалі "Тернопіль1" стартує кастинг для участь у новому реаліті-шоу «Хочу заміж».

«Хочу заміж» - романтичне реаліті для тих хто хоче знайти справжнє кохання. Головний герой проекту – заможний, красивий, неодружений хлопець, який  шукає другу половинку.

На учасниць шоу чекають різні випробування. Щоб сподобатись холостяку, вони повинні проявити свої найкращі якості.

«Дівчата змагатимуться за індивідуальне, романтичне побачення з головним героєм, адже тільки на одинці вони зможуть достукатися до серця холостяка. Проте, не усі матимуть такий шанс. Спочатку, на учасниць чекатимуть групові завдання. До прикладу, ліпити вареники, прибирати в квартирі чи мити машину. Головний герой обере з ким піти на побачення аналізуючи, як дівчина старалася під час загальних змагань», - каже режисер проекту Світлана Наконечна.

Кількість претенденток зменшуватиметься з кожним випуском: Холостяк сам вирішуватиме, кого залишити, і  котра стане переможницею проекту.

«Наразі, ми вирішили не оголошувати хто саме – головний герой реаліті. Для нас важливі, справжні та щирі емоції, які проявляються під час живого спілкування, протягом зйомок», - каже режисер проекту Алла Демко.

Кастинг для участь у реаліті-шоу «Хочу заміж» вже розпочато. Триватиме він до 15 липня 2019 року. Незаміжні дівчата, які хочуть проявити себе та знайти щире, справжнє кохання, заповнюйте анкету на участь. https://bit.ly/326CHKi
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)