Тернопіль визнали одним із найкращих міст Європи

gazpostach

Тернопіль визнали одним із найкращих міст Європи

0110414_11221Другий рік поспіль за міжнародним рейтингом «Європейські міста та регіони майбутнього», який проводив британський журнал fDi Magazine, Тернопіль отримав нагороду в номінації «Ефективність витрат на ведення бізнесу» для міст з населенням до 250 тис. осіб.

Видання fDi Magazine є підрозділом Financial Times. Воно - одне з найавторитетніших у світі у сфері залучення прямих іноземних інвестицій.

FDI Рейтинг «Європейські міста та регіони майбутнього» — це рейтинг, який встановлює найкращі міста для ведення бізнесу та інвестиційного розвитку усієї Європи. Проходить він один раз на два роки. Про це повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради.

Рейтинг складається на основі незалежного оцінювання по шести критеріях: економічний потенціал, людські ресурси, ефективність витрат на ведення бізнесу, якість життя, якість інфраструктури, легкість ведення бізнесу.

Участь у рейтингу взяли 468 міст і 110 європейських регіонів. Всі міста були розділені на 4 категорії за кількістю населення. Найбільш інвестиційно привабливими визнали Лондон, Париж і Відень.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)