Тернопіль напередодні місцевих виборів: став відомий кандидат на посаду мера від “Європейської Солідарності”

gazpostach

Тернопіль напередодні місцевих виборів: став відомий кандидат на посаду мера від “Європейської Солідарності”

Віктор Овчарук

Віктор Овчарук.

В останні дні стає все більш помітно, що Україна вступила у фазу активної підготовки до місцевих виборів.

Складається враження, що зараз відбувається інформаційна «пристрілка». А з моменту, коли стануть остаточно відомі прізвища основних кандидатів – розпочнеться повноцінне протистояння. Виборчі штаби вивчають тактику суперника і прогнозують його наміри, здійснюють «розвідку боєм» і намацують больові точки. А відтак поступово промальовуються обриси майбутньої виборчої кампанії: хто і які мішені збирається атакувати, в якій стилістиці та які саме технології при цьому найпевніше будуть застосовані.

Чи не найбільший інтерес у людей викликають кандидатури на мерів обласних центрів. Останніми днями стали відомі прізвища кандидатів на ці посади від найбільш рейтингових політичних сил в місті Києві, в Одесі, багатьох інших обласних центрах.

Як нам стало відомо з власних джерел, вчора в Києві визначалася зі своїми представниками на посаду мера Тернополя партія "Європейська Солідарність". Після співбесід з кандидатами та тривалих обговорень, керівництво партії та представники тернопільського осередку зупинилися на кандидатурі голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука.

Чи дійсно це так, стане відомо вже найближчим часом.

Довідково: Овчарук Віктор Вікторович (нар. 15 липня 1974, с. Іване-Пусте, Україна) — український лікар, кандидат медичних наук, політик, голова Тернопільської обласної ради (від 8 грудня 2015).

Від 2008 — працював у департаменті охорони здоров'я ТОДА на посадах начальника відділу організаційно-методичної та кадрової роботи, заступником директора.

Виконувач обов'язків заступника голови Тернопільської облдержадміністрації з гуманітарних питань.

8 грудня 2015 року на першій сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання обраний головою ради.

Член Наглядової ради Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського.[4]

17 лютого 2017 року обраний віце-президентом Української асоціації районних та обласних рад, курує медичний напрямок діяльності організації.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)