Теперішні тернопільські "міняйли"

gazpostach

Теперішні тернопільські "міняйли"

25_mainДівчина в банку отримала чималий грошовий переказ з-за кордону.

Але тільки-но вийшла з фінансової установи, як на вулиці до неї підбігли двоє незнайомців.

Чоловіки, хвилюючись, стали розповідати, як щойно загубили чималу суму грошей, допитувалися, чи не привласнила дівчина чужих грошей. Та розгублено пояснювала, що ніякої готівки не знаходила, навіть погодилася показати власну сумку й гаманець. Пройдисвіти ж попросили показати номінал на купюрах.

Уважно роздивившись долари, незнайомці віддали їх власниці. Та, як виявилося згодом, шахраї спритно обміняли гроші на фальшиві купюри, виманивши в жертви 600 доларів.

За фактом правопорушення правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України — шахрайство. Зловмисників розшукують.

Працівники поліції вкотре застерігають не довіряти незнайомцям! Не впускати їх до власних домівок, бути обачними при спілкуванні з ними на вулиці. У жодному разі не передавайте гроші до рук невідомим, навіть, якщо ті представляються соціальними працівниками, банківськими службовцями чи працівниками поліції. Просіть таких людей показати посвідчення, детально запитуйте про установу, де працюють, і мету їхнього візиту до ваших домівок. Перевіряйте почуту інформацію самостійно.

Не приставайте на пропозиції вигідно обміняти валюту чи зняти пристріт із готівки. Зазвичай шахраї в такий спосіб викрадають ваші заощадження. Будьте розсудливими!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)