Телеведуча Яніна Соколова поспілкувалася з нардепом з Тернополя про закулісся Верховної Ради

gazpostach

Телеведуча Яніна Соколова поспілкувалася з нардепом з Тернополя про закулісся Верховної Ради

Новоспечений народний депутат від «Голосу» Андрій Шараскін став гостем передачі «Рандеву» з Яніною Соколовою. Під час відвертої розмови тернополянин розповів, як змінилося його життя після потрапляння до парламенту. Учасник війни на Донбасі отримав мандат після того, як Святослав Вакарчук склав повноваження народного депутата, повідомляє ТеНьюз з посиланням на пятий канал. 

Під час спілкування з Яніною Соколовою Шараскін, серед іншого, поділився враженнями про народних обранців, те, якими вони є поза прицілами телекамер. Зокрема Андрій Шараскін зауважив, що майже 98 відсотків того, що відбувається під куполом Верховної Ради — для телевізора.

Окрім цього, у «Рандеву» депутат від «Голосу» окреслив завдання, котрі втілюватиме у Верховній Раді. Так, Шараскін зазначив, що дбатиме про національну безпеку та оборону, утверджуватиме традиційні християнські цінності та намагатиметься втілити анонсовані антиолігархічні законопроекти.

Нагадаємо, тернополянин Андрій Шараскін не вперше став учасником «Рандеву» з Яніною Соколовою. Два роки тому доброволець, захисник Донецького аеропорту кіборг «Богема» ділився в ефірі думками про війну та армію.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)