Телефонні зловмисники за один день заробили на довірі тернополян 15 тисяч гривень

gazpostach

Телефонні зловмисники за один день заробили на довірі тернополян 15 тисяч гривень

Жителі обласного центру допомогли невідомим викрасти кошти з банківського рахунку. Незважаючи на сотні застережень, краяни, повідомляють таємну інформацію невідомим по телефону.

Фото - з мережі Інтернет

З заявою до працівників Тернопільського районного управління поліції 6 листопада звернулися двоє потерпілих. Історія їх кримінальних пригод схожа, от тільки банківські картки від різних установ. Провірена схема за якою діють всі аферисти вкотре спрацювала: лунає дзвінок, невідомий чоловік представляється працівником банку. Спочатку аферист входить в довіру, намагається дізнатися якомога більше інформації про картковий рахунок, а потім спонукає жертву переводити гроші на інші рахунки, або ж вивідує секретні коди та викрадає їх сам.

З однієї картки зникло понад 7 тисяч гривень, а інша жертва банківської афери втратила понад 4 тисячі.

Ще одну жертву шахрайства псевдобанкір розшукав на Кременеччині. Місцева мешканка втратила майже три тисячі гривень, бо повірила, що з її картки намагаються зняти кошти у Тернополі.

За трьома фактами шахрайств відкрито кримінальне провадження.

Працівники поліції наголошують:

• не довіряйте невідомим ;

• пам’ятайте, що працівники фінустанов у телефонному режимі не намагаються дізнатися ваші персональні дані телефоном, оскільки дана інформація – конфіденційна;

Якщо ж ви все ж повідомили ваші персональні дані і втратили кошти, ми вас вітаємо -  ви стали черговою жертвою аферистів. Телефонуйте на лінію «102».

Відділ комунікації поліції Тернопільської області 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)