Тарас Серетний виконав прохання виборців свого округу

Тарас Серетний виконав прохання виборців свого округу

Відтепер у дворі багатоповерхівки на вулиці Володимира Великого, 7 може безпечно бавитися дітвора. Тут встановили новенький дитячий майданчик.

- Постійно спілкуючись з виборцями на окрузі, я завжди уважно вислуховую їх побажання та, пропозиції. Так, від мешканців цього будинку дізнався про потребу облаштувати гарне місце для розваг їхніх дітей. Як депутат Тернопільської міської ради, ініціював виділення з міського бюджету необхідних коштів, за які й закупили атракціони та обладнання для майданчика, - розповів Тарас Серетний.

Також кандидат у народні депутати іронічно зазначив:

- Насправді я пообіцяв мешканцям, що з виконанням їх наказу справлюся до Дня міста. Відрадно, що не протермінував дане виборцям слово, і приємно, що долучився до ще однієї доброї справи. А щирі слова вдячності від мешканців будинку спонукають мене і надалі працювати над вирішенням проблем тернополян і, зокрема, виборців мого округу.

За словами Тараса Серетного, це – далеко не перша його ініціатива, спрямована на створення тернополянам належних умов для проживання, роботи та відпочинку.

- Значно більші можливості з’являться у мене після  21 липня. Адже статус народного депутата дозволить вирішувати значно глобальніші проблеми Файного міста. І я, як патріот Тернополя, зроблю все, від мене залежне, щоб наш спільний дім був комфортним, охайним та по-справжньому європейським, - наголосив кандидат у народні депутати від Тернополя Тарас Серетний.
Загрузка...