Тарас Демкура передав броньований автомобіль бійцям АТО

Тарас Демкура передав броньований автомобіль бійцям АТО

Демкура Благодійна акція “Допоможи бійцям АТО” триває біля ТРЦ “Атріум” у Тернополі. Всі охочі можуть сфотографуватись біля українських ретроавтомобілів, пожертвувавши при цьому, залежно від можливостей, хоча б 10 гривень на українську армію. Один з автомобілів, броньований, організатори акції передали самим бійцям. Долучитись до доброї справи можуть усі охочі. Акція триватиме до Дня міста, 28 серпня.

Аналогів цим автомобілям немає у світі. Усі вони – з колекції ретроавтомобілів. Нині приносять не лише естетичну насолоду тернополянам, а й практичну користь бійцям АТО. Організатори благодійної акції, торгівельно-відпочинковий центр “Атріум”, пропонують усім охочим фото на згадку з автопарку за символічні хоча б 10 гривень пожертви.

- Якщо це запорожець горбатий, то він є кабріолет, але він також облаштований, що можна переміщатись на ньому і якщо поставити кулемет, то можна і його туди відправити, але це буде велика мішень. І цей запорожець, але ми вирішили статус підняти і так само в кольори розмальовані, що цей в національні, що цей, в червоно-чорні. Ну і ці 4 горбатих запорожці, вони зроблені під джипи. Так що буде потреба, то і ми і цю машину відправимо, розповідає організатор благодійної акції Тарас Демкура.

Джерело: TV-4
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)