Такого жіночого форуму в Тернополі ще не було

gazpostach

Такого жіночого форуму в Тернополі ще не було

Про безперечно дуже цікаву, важливу і неординарну подію, яка незабаром відбудеться у Тернополі, говорили вчора у Тернопільському прес-клубі. 2-3 жовтня в нашому місті вперше проходитиме жіночий бізнес-форум «Lady Fest Ternopil-2019» . Проект, спрямований передусім на розвиток жіночого підприємництва, був започаткований Центром інформаційної підтримки бізнесу ( заснований на базі Вінницького клубу ділових людей) в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу та за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Як стати успішною в усіх сферах одночасно, віднайти гармонію та поєднати усю багатогранність жінки: бути дружиною, мамою і при цьому розвиватися у професійній сфері? Про це та ще трохи більше ви дізнаєтеся саме на Lady Fest Ternopil. До нас завітають відомі жінки, які поділяться власними історіями успіху, розкриють секрети зростання бізнесу та розвитку особистості. Це буде майданчик для обміну досвідом, де жінки зможуть відчути плече та підтримку одна одної, тому що жіноча енергетика, а тим паче жіноча бізнесова енергетика, є дуже потужною», – так анонсувала захід його головна організаторка, керівниця вже згаданого Центру інформаційної підтримки бізнесу та засновниця Української Платформи «Жінки в Бізнесі» Надія Лисецька. Вона розповіла, що в заході візьмуть участь близько 150-ти бізнес-леді з різних регіонів України, зокрема, Львова, Одеси, Києва, але переважну більшість учасниць, звичайно, очікують з Тернопільщини. До речі, онлайн-заявку для участі у LadyFest можна подати до 25 вересня тут – https://form.jotformeu.com/92273094209357 . А ознайомитися з детальною програмою – тут http://ladyfest-ternopil.tilda.ws/?fbclid=IwAR3j7f6uj1bNN-Cn8xFPnymTSSVgarHiO1tQ9mRJN-0rlyFSHtMrevKUECY .

Йтиметься на форумі далеко не лише про бізнес та те, як досягти в ньому успіху, а й про інші речі, що є дуже важливими для жіноцтва. Так, приміром, відбудеться панельна дискусія «Жінка&Чоловік: партнерство чи боротьба», під час якої своїми думками і досвідом ділитимуться відомі в Україні сімейні пари, в яких бізнесом займаються обоє. Психолог, сексолог та сімейний консультант Наталя Ішкова розповість учасницям про те, як примирити бізнес та …чуттєвість. А стиліст- іміджмейкер, власниця студії стилю «#SaMa» Мар’яна Сабадаш дасть їм базові знання про те, що таке формальний дрес-код та як завжди залишатися в тренді без допомоги стиліста.

– Я дуже рада, що така подія відбудеться в Тернополі, і запрошую тернополянок приєднатися, – сказала у своєму виступі на пресконференції голова Тернопільського осередку «Асоціації жінок України «Дія», партнерка форуму Ольга Шахін. – На форумі будуть чудові спікери, жінки зможуть отримати цінний досвід і надихнутися, тож хтось може започаткує бізнес, а хтось зміниться внутрішньо чи змінить на краще своє життя.

– Це дуже добре, що такі форуми проводяться і дають жінкам нові можливості, допомагають розпочати власну справу, – додала інша партнерка форуму, керівниця регіонального представництва Української Платформи «Жінки в Бізнесі» Ольга Навроцька. – Жіночий бізнес також дасть змогу зміцнити нашу державу. Адже жінка – це генофонд нації. І коли наші жінки масово виїжджають за кордон, а багато хто там залишається, то разом з ними виїжджає і майбутнє країни. Якщо в жінок буде тут своя успішна – хай навіть маленька – справа, то їм не треба буде виїжджати.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)