Такого Джастіна Тімберлейка ви ще не бачили!

gazpostach

Такого Джастіна Тімберлейка ви ще не бачили!

Чортківчанин готовий подарувати свою роботу Джастіну Тімберлейку.

Стринг арт – мистецтво виготовлення візерунків і написів за допомогою цвяхів та ниток, стає дуже популярним у світі. Роботи, виконані цією технікою, досить оригінальні та чудово підійдуть для інтер’єру оселі, пише "TernopilTravel". Незвичайну картину таким методом створив молодий житель Чорткова.

Талановитий художник з Тернопільщини Зеник Палагнюк нещодавно створив масштабну картину американського поп-ідола Джастіна Тімберлейка. Основою портрету стали цвяхи і нитки. Подібну техніку в світі застосовують одиниці.

Зеник Палагнюк витратив на портрет 24 кілометри ниток, 13 тисяч цвяхів та більше 200 годин часу. Хлопець натягнув на забиті в полотно цвяхи нитки і за допомогою різноманітних переплетінь створив яскравий портрет Джастіна Тімберлейка. Картину виставили на огляд в Чортківському гуманітарно-педагогічному коледжі.

Відео про процес створення портрету американської зірки друг хлопця виклав у мережу. Ролик за невеликий час зібрав майже півмільйона переглядів. За словами Зеника Палагнюка, якщо його творіння сподобається Джастіну Тімберлейку він готовий його подарувати. Адже хлопець давно є фанатом американця, йому подобається творчість зірки і як актора, і як співака.

В Україні це перший випадок створення портрету за допомогою цієї техніки. Зеник Палагнюк розповів, що бачив схожі роботи у японських майстрів і вирішив також спробувати на свій страх та ризик. Отриманим результатом хлопець задоволений. На створення проекту молодий художник витратив дві тисячі гривень власних заощаджень.

Після створення картини автор оголосив конкурс, за умовами якого потрібно було розмістити на своїй сторінці інформацію про конкурс, картину та прокоментувати відео. Переможець отримав від художника нову картину.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)