Таке Заставному точно не сподобається

gazpostach

Таке Заставному точно не сподобається

20150119_00481Обіцяний кастинг на посаду головного міліціянта області, так і не відбувся. Уже найближчими днями, наймовірніше, Міністр внутрішніх справ А. Аваков представить нового керівника УМВС Тернопільщини. Подейкують, що ним став теперішній виконувач обов'язків начальника управління Олександр Богомол, – про це повідомляє "Погляд" з посиланням на "За Збручем".

За кулуарними даними, у міністерстві поспішають зробити призначення ще до того, як стане відомим прізвище нового Голови Тернопільської ОДА. Це пов’язане з тим, що у “Народному фронті”, за квотою якого Аваков потрапив в уряд, отримали чітку інформацію про те, що партія Яценюка піймала облизня і не справилась з призначенням свого ставленника на посаду голови ОДА. Тоді як бажання погодити Богомола виявив Іван Крисак. Кажуть, що вмовили його це зробити теперішній і колишній однопартійці – Василь Деревляний та Михайло Апостол, які опинилися за бортом серйозних розкладів, але хочуть залишитися при справах. Останній, до речі, нещодавно призначений радником міністра Авакова.

Що цікаво: таке призначення не влаштовує Романа Заставного, котрий просував на цю посаду іншого кандидата - теперішнього начальника головного управління юстиції Тернопільської області Едуарда Кольцова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головним міліціонером на Тернопільщині стане Едуард Кольцов?

Тож, враховуючи амбітність Заставного і його категоричне невміння і небажання поступатись, – історія, скоріш за все, набуде інтриги і матиме продовження.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)