Своє щастя ліпили матері особливих діток

Своє щастя ліпили матері особливих діток

Тернополянки власноруч ліпили щастя.

Майстер-клас із гончарства «Зліпи своє щастя» організували в обласному центрі для матерів дітей з інвалідністю. Заняття провели школі народних ремесел, пише "За Збручем".

У майстер-класі взяли участь матері дітей з інвалідністю. Вони ліпили глиняні кружки, вази, тарілки. Як розповіла організатор заходу Олена Коваль, такий майстер-клас у Тернополі провели вперше.

«Від усього колективу матерів, які були присутні на майстер-класі, хотіла подякувати керівництву Школі народних ремесел, а зокрема Руслану Друку та Олі Мельничук, які безпосередньо нам допомагали. Творити щось власними руками – це дивовижно. Сьогодні ми отримали масу емоцій та вражень. Час пробіг непомітно. Після обраної форми виробів (тарілочка, кружка чи ваза) кожна з нас сиділа за гончарним колом. Досвід неймовірний. Глина виявилась матеріалом досить приємним і працювати з нею суцільне задоволення! Руслан Друк пояснював усе максимально доступно. Пізніше Ольга Мельничук вчила нас наносити на свої вироби орнаменти. Тут вже у кожного вмикався свій політ фантазій. Щиро дякую людям, які йдуть нам на зустріч, це дуже важко для нас».

Мета майстер-класу - підтримати матерів, які виховують дітей з інвалідністю.Загрузка...