Своє професійне свято тернопільські журналісти відзначають із труднощами (Відео)

gazpostach

Своє професійне свято тернопільські журналісти відзначають із труднощами (Відео)

Колючий дріт і автомати: тернопільські журналісти пройшли вишкіл напередодні професійного свята.

До Дня журналіста організували цікавий прес-тур. Майстри слова відвідали полігон у Білій. Там влаштували смугу перешкод, де учасники випробовували свої фізичні сили, а також пробували стріляти. Із кулемета, автомата і пістолета, діляться враженнями журналісти "Тернопіль1".
Розпочинаємо зі смуги перешкод. Загальна її протяжність понад кілометр, та нам, з нагоди свята, дозволити пройти лише частину. Таке випробування для того, аби ми на собі відчути, те, про що пишемо і знімаємо. Спершу інструктаж. Стас Заяць показує, що і як ми проходитимемо, і це нас вже лякає - слід драбиною видертися нагору, швидко спуститися, після чого - рів з колоною.
Далі пролазимо через імпровізовані вікна. Повземо під колючим дротом, просто по камінню. Тут головне повзти максимально низько, не зачепитись одягом і головою, але ми будемо у касках. Далі нас вчать "ниряти" під землю в бліндаж, як під час авіаударів. І це ще не все - перешкоди у вигляді колод, колючий дріт, путанка і біг по шинах.

Колючий дріт і автомати: тернопільські журналісти пройшли вишкіл напередодні професійного свята

Колючий дріт і автомати: тернопільські журналісти пройшли вишкіл напередодні професійного святаДо Дня журналіста організували цікавий прес-тур. Майстри слова відвідали полігон у Білій. Там влаштували смугу перешкод, де учасники випробовували свої фізичні сили, а також пробували стріляти. Із кулемета, автомата і пістолета.Розпочинаємо зі смуги перешкод. Загальна її протяжність понад кілометр, та нам, з нагоди свята, дозволити пройти лише частину. Таке випробування для того, аби ми на собі відчути, те, про що пишемо і знімаємо. Спершу інструктаж. Стас Заяць показує, що і як ми проходитимемо, і це нас вже лякає - слід драбиною видертися нагору, швидко спуститися, після чого - рів з колоною.Далі пролазимо через імпровізовані вікна. Повземо під колючим дротом, просто по камінню. Тут головне повзти максимально низько, не зачепитись одягом і головою, але ми будемо у касках. Далі нас вчать "ниряти" під землю в бліндаж, як під час авіаударів. І це ще не все - перешкоди у вигляді колод, колючий дріт, путанка і біг по шинах.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 5. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)