Суддя зі США відвідав Бучач (фото)

gazpostach

Суддя зі США відвідав Бучач (фото)

IMG_0880На минулому тижні в Бучачі побував з візитом Богдан Футей, уродженець Бучаччини, суддя Федерального Суду США, правник, політичний і громадський діяч. Доктор права, професор, пишуть "Бучацькі новини".

Богдан Петрович Футей народився 28 червня 1936 року в селі Бариш Бучацького району. Батько працював робітником на залізниці, мати - у власному господарстві. У 1944 році сім’я  виїжджає до Німеччини в Баварію, а в 1948 році - в Аргентину, де Богдан закінчив школу, а після - гімназію. В 1957 році переїхали до США. Там Богдан закінчив університет, здобувши ступінь бакалавра і магістра, а в 1968 році – ступінь доктора права.

Він є членом Асоціації адвокатів США та Української Асоціації адвокатів Америки. Богдан Футей – Федеральний суддя округу Колумбія. Він єдиний з усіх Федеральних суддів, які призначаються виключно президентом, - українець. У 1995 році першому з представників української діаспори вручено за заслуги перед Україною президентську відзнаку - орден Ярослава Мудрого. Суддя Богдан Футей є професором державного та конституційного права в Українському Вільному Університеті, що знаходиться в Мюнхені.

IMG_0837

IMG_0840

IMG_0842

IMG_0880

IMG_0904

IMG_0917

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)