Суд покарав жительку Тернопільщини, яка побила та силоміць утримувала школяра

gazpostach

Суд покарав жительку Тернопільщини, яка побила та силоміць утримувала школяра

Фото - з мережі Інтернетсуд

Чортківська місцева прокуратура призначила покарання мешканці одного із сіл Гусятинського району, обвинуваченої в незаконному позбавленні волі малолітнього.

Як інформують у прес-службі Прокуратури Тернопільської області, на початку травня 2019 року неподалік від сільського стадіону до кількох п’ятикласників під’їхала автівка. Пасажирка легківки, лаючи одного з хлопців за спричинені образи її синові, кілька разів вдарила дитину по обличчю.

Надалі жінка затягнула хлопчика в авто, кажучи, що їде з ним у поліцію і машина рушила з місця. Потерпілого через кілька хвилин відпустила  додому сама «викрадачка».  Як з’ясувалось, жителька одного із сіл Гусятинського району вирішила помститись однокласникові свого 10-річного сина, за те що останній образив його дорогою зі школи. Жінка, вирішила «налякати» бешкетника, замкнувши його в авто, з якого він не мав змоги вибратись, але згодом відпустила, і хлопчик пішки повернувся додому.

Своїми умисними діями, які виразилися в незаконному позбавленні волі, вчиненому щодо малолітнього, обвинувачена вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 146 КК України. Суд погодився із позицією прокурора призначив їй покарання  2 роки  позбавлення волі, зваживши, на пом’якшуючі обставини, (на утриманні 2 неповнолітніх дітей), застосував статтю 75 КК України та призначив покарання з іспитовим терміном.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)