«Створення «угорського» району в Закарпатті може призвести до збройного конфлікту та втрати частини України», — Богдан Яциковський

gazpostach

«Створення «угорського» району в Закарпатті може призвести до збройного конфлікту та втрати частини України», — Богдан Яциковський

Фото - з мережі Інтернет

Створення «угорського» району в Закарпатті, яке зараз всі обговорюють, може призвести до збройного конфлікту та втрати частини територій України. Так вважає депутат обласної ради, керівник Радикальної партії Олега Ляшка на Тернопільщині Богдан Яциковський.

Геополітичний угорського-український конфлікт триває десятки років, проте жодна влада не йшла на такі сепаратистські «поступки» Будапешту. Відтак, на думку депутата, через декілька днів опісля останньої, та як наголошувало МЗС особливої зустрічі Кулеби з Сійярто оприлюднено новий проєкт децентралізації України.

У ньому передбачено створення так званого «угорського» району на теренах Закарпатської області. То хто ж тепер вирішує питання децентралізації в Україні?

До слова, поява «етнічних» районів може призвести до створення таких адміністративних одиниць по всій Україні, а пізніше й до плачевних наслідків для країни.

Такі сепаратистські дії «слуг» в Києві становлять потенційну загрозу для стабільності регіону та національної безпеки України.

Створення «угорського» району в Закарпатті, яке зараз всі обговорюють, може призвести до збройного конфлікту та втрати...

Gepostet von Богдан Яциковський am Mittwoch, 10. Juni 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)