Стратегія Порошенка по боротьбі з бідністю вже дає плоди, – блогер

gazpostach

Стратегія Порошенка по боротьбі з бідністю вже дає плоди, – блогер

Заявивши про відкриття другого фронту боротьби з бідністю, Порошенко зазначив свої пріоритети на другий термін.

Про це повідомив блогер та політичний експерт Олексій Голобуцький в соціальній мережі Facebook.

Він зазначив: незважаючи на те, що в Україні зараз триває війна, через яку держава втратила 7% територій і 23% надходжень до ВВП, Президенту вдалось домогтися економічного зростання, зафіксованого міжнародними аудиторами, і навіть виділити кошти для збільшення пенсій.

Блогер також нагадав, що після втечі Януковича в бюджеті залишалось 108 тисяч гривень, але владі вдалось запобігти дефолту, в тому числі, завдяки жорсткій позиції Президента.

«І от уже в минулому році за всіма макроекономічними показниками почалось зростання економіки України. У воюючій державі вдалося знайти кошти на індексацію пенсій, виплати пенсіонерам, монетизацію субсидій, допомогу багатодітним сім’ям, безкоштовні аналізи та безкоштовні ліки», – підкреслив Голобуцький.

Він також наголосив, що грошові виплати, які зараз отримує частина українських пенсіонерів, не потрібно пов’язувати з виборами, адже рішення про індексацію пенсій було прийнято ще у 2017 році.

Нагадаємо, блогер і політолог Петро Олещук повідомив, що сьогодні у Києві підтримати чинного Президента України Петра Порошенка прийшла рекордна кількість людей. За його словами це дало можливість наочно оцінити ті електоральні відсотки, про які свідчать соцопитування.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)