Степан Барна запевнив, що розпочате будівництво доріг та амбулаторій на Тернопільщині буде завершено

gazpostach

Степан Барна запевнив, що розпочате будівництво доріг та амбулаторій на Тернопільщині буде завершено

7 квітня,  очільник Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна зустрівся з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом. Результатами переговорів Барна поділився на своїй сторінці в мережі Facebook.

Перш за все йшлося про питання доріг та сільської медицини.

“Ми домовилися про те, що буде завершено будівництво дороги М-19 Тернопіль-Кременець в найближчому місяці. Під це буде забезпечене повноцінне фінансування. Я сподіваюся, що люди і жителі Тернопільщини відчують суттєві зміни”, – розповів голова ТОДА.

Крім того, було домовлено про продовження будівництва об’їздної Чорткова в напрямку до Заліщиків:

«Ми домовилися про те, що будемо продовжувати будівництво об’їздної Чорткова в напрямку до Заліщиків. Я вітаю жителів Чортківського району з тим, що ми спільно досягнули поставленої мети, яку ми ставили перед собою довший час.»

Щодо сільської медицини, зокрема будівництва амбулаторій, Степан Барна зазначив: “Вони будуть будуватися. 19 амбулаторій будуть завершені найпізніше до серпня 2019 року. Це дасть можливість суттєво покращити якість надання медичних послуг на селі. Принагідно хотів би зазначити також, що ми будемо продовжувати стратегію забезпечення сільської медицини (амбулаторій первинної ланки) медичними транспортними засобами, які ми вже багатьом передали (вже отримали більше 30 амбулаторій) і плануємо забезпечити ще щонайменше однією сотнею подібних”.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)