Степан Барна закликав об’єднати зусилля під час подолання наслідків негоди на Тернопільщині

gazpostach

Степан Барна закликав об’єднати зусилля під час подолання наслідків негоди на Тернопільщині

2 травня відбулося засідання спецкомісії з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки під головуванням голови ОДА Степана Барни.

Протягом останніх днів на території Тернопільської області трапилась низка негативних природних явищ, які пошкодили приватні господарства, земельні ділянки та дороги. З цього приводу у четвер, 2 травня відбулося засідання спеціальної комісії з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки під головуванням голови ОДА Степана Барни.

Під час засідання голови районних адміністрацій проінформували присутніх про ситуацію на місцях. Загалом, найбільше постраждали Бережанський, Козівський, Зборівський, Збаразький, Підгаєцький райони.

«Внаслідок погіршення погодніх умов в області було відключено від електропостачання 30 населених пунктів, підтоплено 106 домогосподарств. У селі Літятин Бережанського району пошкоджено наземну газову трубу низького тиску. Це спричинило аварію на цій мережі і 220 абонентів не можуть використовувати газ. Зараз  спільними зусиллями маємо оперативно працювати над подоланням таких наслідків», - повідомив очільник області.

Начальник управління з питань цивільного захисту населення Тернопільської ОДА Ігор Лівінський зазначив, що після отримання повної інформації з районів буде проведено обласне засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки.

«Плануємо розглянути проблеми більш детально, по кожному домогосподарству. Потрібно розглянути усі можливі варіанти, як ми можемо допомогти з боку державної підтримки», - зауважив Ігор Лівінський.

Зазначимо, на сьогодні рівень води по Дністру суттєво підвищується, а на найближчі дні передбачаються дощі та грози. Можливий перший рівень небезпеки стихійного явища.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)