Степан Барна про «Гурби-Антонівці»: Тут виховуються ті, хто можуть і хочуть брати на себе відповідальність за майбутнє українського народу (Фото, відео)

gazpostach

Степан Барна про «Гурби-Антонівці»: Тут виховуються ті, хто можуть і хочуть брати на себе відповідальність за майбутнє українського народу (Фото, відео)

Теренова гра «Гурби-Антонівці» у 2019 році присвячена 75-річчю бою між військами НКВС СРСР і силами УПА, що відбувся з 21 по 25 квітня 1944 року біля урочища Груби на межі Тернопільської та Рівненської областей. Участь в урочистому відкритті гри у четвер, 2 травня, взяв голова ТОДА Степан Барна. 

«75 років тому тут відбувся один із найбільших боїв Української Повстанської Армії проти радянського окупанта. 35 тисяч енкаведистів воювали проти п'яти тисячі повстанців. І навіть в тих умовах вони змогли об'єднатися, перегрупуватися і вийти з оточення. Це було свідченням героїзму наших повстанців та умінням воювати. І сьогодні ми маємо добру традицію проводити теренову гру «Гурби-Антонівці», яка вже відбувається 17-ий рік поспіль», – відмітив голова Степан Барна.

Очільник області наголосив, що з боку Тернопільської облдержадміністрації ініціатива проведення цієї гри завжди підтримувалася і буде підтримуватися. «Для нас важливо, щоб елементом сьогоднішнього виховання були приклади героїзму, проявлені тут, на місці, де знаходився штаб УПА «Волинь-Південь». І найважливіше, що 350 учасників теренової гри сьогодні тут представляють всю Україну – від Луганська до Закарпаття, від Сум до Криму. Вірю, що ці хлопці і дівчата стануть кістяком нашої державності, бо тут виховуються ті, хто можуть і хочуть брати на себе відповідальність за майбутнє українського народу», – зазначив Степан Барна.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)