Стартував відео конкурс «Мій особливий улюбленець»

gazpostach

Стартував відео конкурс «Мій особливий улюбленець»

Фото - з мережі Інтернет

Власники чотирилапих можуть долучитися до конкурсу «Мій особливий улюбленець» .

1. Вимоги до учасників Конкурсу:

1.1. У конкурсі «Мій особливий улюбленець» (надалі – «Конкурс»)можуть брати участь громадяни України, яким на момент початку Конкурсу виповнилося 16 років та є власниками кота/котів або собаки/собак. Організатор не зобов’язаний перевіряти дієздатність осіб, що беруть участь Конкурсі.1.2 Учасниками Конкурсу не можуть бути:
а) працівники Виконавця та Замовника та члени їхніх родин;
б) власники та працівники рекламних агентств і партнерів, які мають причетність до проведення Конкурсу, а також члени їхніх родин;
в) власники, працівники чи представники організацій, які реалізовують Продукцію, та члени їхніх родин (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

1.3.Організатором Конкурсу є:

ФОП Нитка Олег Богданович

1.4. Замовником Конкурсу є: ФОП Нитка Олег Богданович.

1.5. Виконавцем Конкурсу є: ФОП Нитка Олег Богданович.

2. Для отримання Заохочення Переможцям Конкурсу необхідно:

2.1. Надати паспортні дані громадянина України (Прізвище, ім’я, по-батькові,).
2.2. Надати контактний номер телефону та електронну адресу.

2.3. Надати свою власну фотографію з своїм улюбленцем представленим на відео.

3. Умови участі в Конкурсі:

3.1.Для того, щоб взяти участь у Конкурсі, необхідно:
— Зняти креативне відео про те, як проводять свій час ваші домашні улюбленці, їх особливі вміння чи навички.
— Відео повинно тривати не більше 30 секунд, зняте в горизонтальній орієнтації та завантажене на будь-який файлообмінник;

— Надіслати відео на пошту te@vulradio.com.

— В окремому листі написати ім’я улюбленця, його вік , а також свої контактні дані (Прізвище, ім’я, по батькові, контактний номер телефону та електронну адресу). Заповнення даної інформації є обов’язковим адже ці дані необхідні для вручення призів.
— Відео не повинно містити будь-яких проявів антропоморфізму (одягу, взуття або аксесуарів на тваринах, тварин, які нібито «розмовляють» чи порівнюються із людьми, людської їжі та не порушувати норми моралі, правила гідного поводження із тваринами, норм законодавства, тощо);
— Відео повинне відповідати концепції п’яти свобод тварин.
— Протягом проведення конкурсу сторінка Учасників у Facebook має бути відкритою.
4. В межах даного Конкурсу забороняється надсилати:
— Інформацію, яка не відповідає тематиці Конкурсу;
— Посилання на фішингові сайти, а також будь-які ресурси, що займаються шахрайством і поширенням шкідливих програм;
— Інформацію, що порушує права інтелектуальної власності, інші положення чинного законодавства України.

5. Критерії, які Організатор бере до уваги під час прийняття рішення про вибір переможців:
— Креативність;

— Особливість представлених вмінь;

— Технічна якість відео.

6. Визначення Переможця Конкурсу:

6.1. Серед усіх Учасників, які візьмуть участь у Конкурсі й виконають умови Правил, будуть обрані 5 (п’ять) Переможців. Заохочення буде розподілено на власний розсуд Організатора. Переможцями є Учасники, які відповідають умовам Правил, візьмуть участь у Конкурсі, виконають умови Правил і будуть вибрані учасниками жюрі із співробітників Організатора Конкурсу (далі – «Переможець»).
6.2. Результат визначення 5 Переможців фіксується Замовником та Організатором і відображається у протоколі результатів Конкурсу.
5.3. Результати Конкурсу, зафіксовані у Протоколі, є остаточними і не можуть бути змінені, оскарженню та перегляду не підлягають.

7. Заохочення за підсумками Конкурсу:

7.1. Переможець Конкурсу отримає Заохочення згідно з умовами, викладеними нижче:
7.1.1. Переможець, що займе 5-те місце отримає: брендований подарунок-сюрприз та адресник відінтернет-магазину «Amulet Dog».

Переможець, що займе 4-те місце отримає: упаковка Educ або павучі та брендований подарунок-сюрприз та адресник від інтернет-магазину «Amulet Dog».

Переможець, що займе 3 те місце отримає: двох місячний запас корму (на розсуд Royal Canin)та адресник відінтернет-магазину «Amulet Dog».

Переможець, що займе 2 те місце отримає: двох місячний запас корму (на розсуд Royal Canin)та адресниквідінтернет-магазину «Amulet Dog».

Переможець, що займе 1 те місце отримає: двох місячний запас корму на розсуд Royal Canin + лежак (розмір на розсуд Royal Canin) та адресник від інтернет-магазину «Amulet Dog».

8. Порядок, умови і терміни проведення Конкурсу:
8.1. Конкурс проводиться в 3 етапи:

— Рекламна кампанія збір, обробка та трансляція відео на «Вуличному телебаченні» 10.07.2020 – 10.09.2020.

— Робота суддівської колегії та визначення переможців – 11.09.2020-18.09.2020

— Нагородження переможців 20.09.2020 – 25.09.2020.

8.2. Учасники/Переможці несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

9. Загальні умови Конкурсу:

9.1. Всю інформацію про Конкурс, включаючи та не обмежуючись про умови та місце проведення Конкурсу, можна отримати сайті www.vulradio.com.

9.2. Заохочення Переможцю Конкурсу в грошовому еквіваленті не видаються.
9.3. Обов’язок по нарахуванню та сплаті податків у зв’язку з отриманням Заохочення, а також відповідальність за невиконання даного обов’язку несе Замовник.
9.4. Замовник/Виконавець не несе відповідальності за:
– неознайомлення зі списком Переможців Конкурсу
– неотримання / несвоєчасне отримання відомостей, необхідних для отримання Заохочення з вини організацій зв’язку, або з інших, не залежних від Організатора причин;
– за невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками/Переможцями Конкурсу обов’язків, передбачених у цих Правилах;
9.5. Беручи участь у Конкурсі, Учасник Конкурсу підтверджує повне розуміння умов Конкурсу та повністю погоджується з даними Правилами.

10. Обмеження:

10.1. Відповідальність Організатора Конкурсу не виходить за межі вартості й кількості Заохочень, зазначених у цих Правилах.
10.2. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за будь-які помилки поштових та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли або надійшли із запізненням, були загублені або пошкоджені.
10.3. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за неможливість надсилання/надання Заохочень Учасникам Конкурсу з будь-яких причин, що не залежать від Організатора, у т. ч. якщо контактна адреса, ім’я та/або прізвище, номер телефону або інший спосіб зв’язку з Учасником Конкурсу були зазначені неправильно та/або нерозбірливо, змінені тощо. При цьому такий Учасник Конкурсу не має права на одержання від Організатора Конкурсу жодної компенсації.
10.4. Організатор Конкурсу не несе відповідальності щодо подальшого використання Учасниками Конкурсу наданих Заохочень після їх/його одержання та/або за неможливість Учасників Конкурсу скористатися наданим Заохоченням з будь-яких причин.
10.5. Організатор Конкурсу не несе відповідальності за невиконання своїх зобов’язань в умовах форс-мажорних обставин, таких, як стихійне лихо, пожежа, повінь, воєнні дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Конкурсу, інших непідвладних контролю з боку Організатора Конкурсу обставин, якщо ці обставини перешкоджають виконанню таких зобов’язань.
10.6. Право на отримання Заохочень мають лише особи, які є Учасниками Конкурсу. Не допускаються з боку Учасників будь-які дії, операції, угоди, де Заохочення буде предметом угоди або засобом платежу.
10.7. Учасники Конкурсу самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адрес).
10.8. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких суперечливих питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Організатор Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Конкурсу є остаточними і не підлягають перегляду чи оскарженню.
10.9. У випадку, якщо Учасник Конкурсу з якихось причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник Конкурсу не має права передати / поступитися своїм правом третій особі, і в такому разі вважається, що Учасник відмовився від Заохочення.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)