Старост громад Тернопільщини запрошують на безкоштовне навчання

gazpostach

Старост громад Тернопільщини запрошують на безкоштовне навчання

Програма «U-LEAD з Європою»нещодавно оголосила відбір учасників нової навчальної програми «Кроки для старост 2021». Ця програма розроблена спеціально для старост громад та допоможе їм ефективно виконувати повноваження, які передбачені новим законодавством.

Навчання безкоштовне та відбуватиметься у режиміонлайн. Про це повідомляють у Тернопільському регіональному офісі U-LEAD.

«Високий рівень компетентності старости є гарантією його ефективної роботи, виконання своїх повноважень, обґрунтовано відстоювати інтереси жителів старостинського округу, а також успішно комунікувати з своїми мешканцями. Сподіваюсь, кожен староста хотів би знати і вміти все, що дозволяло б швидко, ефективно, а особливо стратегічно виконувати цю роботу, враховуючи, що відбуваються зміни у законодавстві. Ініціатива започаткована U-LEAD– це можливість для старост підвищити свою кваліфікацію, поглибити знання в чинному законодавстві, перейняти досвід успішних старостинських округів та налагодити співпрацю з колегами-старостами зі всієї України», – зазначає Наталія Онищук, керівниця Тернопільського регіонального офісу Програми.

Навчання стартують з 27 вересня 2021 року та триватимуть сім тижнів. Програма освітнього заходу включатиме аналіз нового законодавства, практичні аспекти роботи старост в громада, напрацювання проєктів для розвитку старостинських округів та співпрацю з колегами-старостами зівсієї України.

Для участі в програмі необхідно заповнити заявку та надіслати її на електронну адресу організаторів навчань – regops.u-lead@giz.de, вказавши в темі листа назву громади та область. Заявки прийматимуться до 27 серпня 2021 року, 18:00.

Нагадаємо, що Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)