Справу про вбивство 20-річного студента з Тернополя перенесли на квітень

gazpostach

Справу про вбивство 20-річного студента з Тернополя перенесли на квітень

На 26 березня перенесли засідання у справі про вбивство 20-річного тернополянина Віталія Гнатишина. Справу розглядатимуть об 11 годині у тернопільському міськрайонному суді.

 Таке рішення прийняв суддя Юрій Дзюбановський через те, що не всі свідки з’явилися до суду. Сьогодні заслухали 3 осіб - працівників охорони нічного клубу «Алюр» і адміністратора закладу.

Це п’яте судове засідання. Останнє відбулося 25 лютого. Тоді суд продовжив термін тримання під вартою одного з підозрюваних 24- річного Сергія Терендеха до 24 квітня. Віталія Гнатишина побили у ніч на 30 червня минулого року біля нічного клубу «Алюр» в обласному центрі. Поліція затримала двох підозрюваних у скоєнні злочину — 24-річного Сергія Терендеха та 25-річного Володимира Біляшевича.

Сергію Терендеху інкримінують дві статті кримінального кодексу України: ч.2 статті 296 – хуліганство, скоєне групою осіб і частину 2 статті 121 – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть. Володимиру Біляшевичу інкримінують три статті кримінального кодексу України: ч.1 статті 129 – погроза вбивством, частину 4 статті 296 – хуліганство із застосуванням вогнепальної або холодної зброї, частину 1 статті 263 – носіння вогнепальної зброї без передбаченого законодавством дозволу. Загалом у справі опитали 9 свідків, ще 7 не з’являються на засідання.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)