Співпраця Тернопільщини з Польщею триває

gazpostach

Співпраця Тернопільщини з Польщею триває

Попри всі неоднозначні дії та заяви посадових осіб різних рівнів в Україні та Польщі співпраця між країнами продовжується . Більше того набирає обертів. Особливо в культурній сфері.

Так лише у другій половині цього року на факультеті журналістики і філології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулося урочисте відкриття українсько-польського культурно-освітнього хабу, стартував Рік Філіповича. Тернопіль відвідав з концертом клавесиніст Станіслав Лопушанський, а гостею фестивалю "Ї" стала літературознавець Юстина Соболевська.

А нещодавно на Дні польської культури, що відбувалися 28 серпня, на День міста Тернополя, завітала делегація із Сувалок, із якими тернополяни реалізують спільний проєкт «Пізнаймо один одного – українці в Сувалках, поляки в Тернополі».

До складу польської делегації увійшли віцемер Сувалок Роман Ринковський, заступник голови міської ради в Сувалках Яцек Нєдзвєдзький, казначей міста Вєслав Стельмах, директорка Публічної бібліотеки імені Марії Конопницької в Сувалках Марія Колодзєйська та працівниця цього закладу Йоланта Гонглевська.

Сподіваємося, що культурницький обмін продовжуватиметься і зростатиме економічна співпраця. А посадові особи, перш аніж робити деструктивні заяви та рухи, подумають кому вигідне напруження в українсько-польських стосунках.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)