Співачка з чортківським корінням презентувала свою нову роботу (Відео)

gazpostach

Співачка з чортківським корінням презентувала свою нову роботу (Відео)

Відома тернопільська виконавиця, родом із Чорткова Зоряна Вовк спрезентувала на телеканалі «Тернопіль 1» у програмі «Така як є» нову музичну композицію «Ми на краю», а також розповіла про свою творчість.

Співачка Зоряна Вовк народилася в селі Джурин Чортківського району. Навчалася у Бучацькій музичній школі (клас бандури), Інституті мистецтв при Тернопільському національному педагогічному університеті (магістр мистецтв). Працює у Палаці культури «Березіль» ім. Леся Курбаса м. Тернопіль — завідувачка відділу культмасової роботи художньої самодіяльності (від 2009). Від 2010 — солістка Тернопільського муніципального духового оркестру «Оркестра волі». У 2008 році здобула перемогу на телепроєкті «Караоке на майдані». З 2010 року співпрацює із поетесою Лесею Любарською, піснярем-бардом Олександром Смиком. Перша пісня — «Соломія», з якою брала участь у телепроекті на Першому національному каналі «Рекорд української пісні» (2012). У 2017 році випустила альбом «Дякую, Боже»; цього ж року пісня «А ти пиши» потрапила у ТОП 100 кращих пісень. Пісні пані Зоряни в ротації на київській, львівській, чернівецькій і тернопільській радіохвилях.

Лауреат премій Міжнародного фестивалю мистецтв «Пісенний Спас» ім. Володимира Шинкарука у номінації «Конферансьє» — І місце та «Виконавець естрадної пісні» — ІІ місце (м. Житомир, 2018).
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)