Сотні аграріїв протестують на Тернопільщині – перекрили дорогу

gazpostach

Сотні аграріїв протестують на Тернопільщині – перекрили дорогу

Проти продажу української землі іноземцям виступили аграрії Тернопільщини, які організували акцію протесту і перекрили дороги.

Протест провели у Збаразькому та Чортківському районах. Участь а акції взяли близько трьох сотень аграріїв.

Так, сьогодні вранці, впродовж години протестувальники перекривали дорогу на 10-15 хвилин, потім пропускали транспорт і знову мітингували. За порядком слідкували правоохоронці.

Детaльнiше — у cюжетi «Т1 Новини»:

"Ми проти продажу землі": на Тернопільщині аграрії перекрили дорогу

"Ми проти продажу землі": на Тернопільщині аграрії перекрили дорогуПерекрили дорогу, аби їх почули. Близько 300 аграріїв з Тернопільщини вийшли на акцію-протесту у Збаразькому районі. Протягом години перекривали дорогу на 10-15 хвилин, потім пропускали транспорт і знову мітингували. За порядком слідкували правоохоронці. Протестувальники виступили проти продажу української землі іноземцям. Дану акцію назвали попереджувальною та запевняють - стоятимуть до останнього. Додамо, на Тернопільщині протестували сьогодні, крім Збаражчини, і у Чорткові. Схожі акції тривали по всій Україні.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Gepostet von Т1 Новини am Montag, 11. November 2019




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)