Сьогодні в Тернополі почався фестиваль “Галицька дефіляда” (Відео)

gazpostach

Сьогодні в Тернополі почався фестиваль “Галицька дефіляда” (Відео)

2s186Традиційно на Зелені свята у Тернополі пройде фестиваль “Галицька дефіляда”. Цьогоріч захід відбудеться вп’яте. Фестиваль проводиться з метою пропагування екологічної української їжі та народних традицій. Відвідувачів “Галицької дефіляди” чекають кулінарні шоу, майстер-класи, різноманітні конкурси, вуличні театри, вогняне шоу та виступи етно-музичних колективів.

Фестиваль “Галицька дефіляда” пройде 17-19 червня у парку імені Тараса Шевченка. Для всіх охочих відвідати захід організатори підготували багато цікавого. За традицією гостей фестивалю чекає кулінарне частування. Цьогоріч, окрім традиційної їжі, гостей заходу пригощатимуть стравами з диких рослин.

– У нас в п’ятницю буде “Зелена п’ятниця”. У п’ятницю ми будемо готувати дикорости – це страви, які приготовані з лободи, кропиви, кульбаби. Власне, це буде такий майстер-клас, коли ще на городі все ще не повиростало, то власне вже мати-й-мачуха, лобода є в полі чи в лісі. Ми її назбираємо, помиємо, покришимо, покличемо тернополян добувати вітаміни власне з цих продуктів, – розповідає організатор кулінарної складової фестивалю Ігор Мамус.

Окрім гастрономічних цікавинок, вражати “Галицька дефіляда” планує й насиченою культурною програмою. Відвідувачі фестивалю зможуть насолодитись виступами музичних колективів, взяти участь в різноманітних майстер-класах та конкурсах. Тернополяни зможуть позмагатися у тому, хто спритніше наліпить вареників, хто швидше їх зможе з’їсти, хто найоперативніше понадкушує яблука. Для наймолодших гостей заходу діятимуть спеціальні розважальні локації.

Деталі дивіться у сюжеті ТВ4
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)