Сьогодні жіноча збірна України, яку підтримує пивоварня «Опілля”, розпочинає відбір на чемпіонат світу

gazpostach

Сьогодні жіноча збірна України, яку підтримує пивоварня «Опілля”, розпочинає відбір на чемпіонат світу

Першим суперником підопічних Наталії Зінченко у відборі чемпіонату світу-2023 стане збірна Фарерських островів.

Матч групового турніру європейської кваліфікації жіночого мундіалю Україна — Фарерські острови відбудеться сьогодні, 21 жовтня, у Ковалівці на стадіоні «Колос» (початок — о 19.00). За п’ять днів, 26 жовтня, українки на цьому ж стадіоні зіграють свій другий поєдинок відбору — проти Іспанії (початок — о 17.00).

Збірна України, яку підтримує пивоварня "Опілля", вступає в боротьбу останньою з команд своєї групи, тож тренерський штаб мав нагоду отримати додаткову інформацію про суперників. Головний тренер синьо-жовтих Наталія Зінченко охарактеризувала найближчого опонента так: «У моєму розпорядженні є відеозаписи поєдинків фарерської збірної з іспанками та шотландками в рамках нинішнього кваліфікаційного раунду. І хоча наші візаві зазнали розгромних поразок, це не повинно розслабляти моїх підопічних… У складі наших опоненток є кваліфікований нападник, вони доволі вправно розігрують стандартні положення. Отже, треба бути напоготові».

Склад національної жіночої збірної України

Воротарі: Ірина Саніна («Колос» Ковалівка), Дарина Бондарчук, Алла Герасимчук (обидві — «Житлобуд-2» Харків).

Захисники: Любов Шматко, Анна Петрик, Ольга Басанська, Дар’я Апанащенко (усі — «Житлобуд-1» Харків), Катерина Корсун, Натія Панцулая, Ірина Подольська (усі — «Житлобуд-2» Харків), Дар’я Кравець («Фіорентина», Італія).

Півзахисники: Надія Хаванська, Юлія Шевчук, Ольга Бойченко (усі — «Житлобуд-1» Харків), Яна Калініна, Вероніка Андрухів, Яна Малахова (усі — «Житлобуд-2» Харків), Таміла Хімич («Спліт», Хорватія), Христина Перевізник («Ладомир» Володимир-Волинський).

Нападники: Надія Куніна («Лінчепінг», Швеція), Ольга Овдійчук («Житлобуд-1» Харків), Роксолана Кравчук («Житлобуд-2» Харків), Ніколь Козлова («Вірджинія Тех», США).

Календар матчів відбору ЧС-2023 у групі В

16.09.2021. Фарерські о-ви — Іспанія — 0:10

17.09.2021. Угорщина — Шотландія — 0:2

21.09.2021. Шотландія — Фарерські о-ви — 7:1

21.09.2021. Угорщина — Іспанія — 0:7

Турнірна таблиця

Команди І В Н П   М О
1. Іспанія 2 2 0 0 17—0 6
2. Шотландія 2 2 0 0 9—1 6
3. Україна 0 0 0 0 0—0 0
4. Угорщина 2 0 0 2 0—9 0
5. Фарерські о-ви 2 0 0 2 1—17 0

21.10.2021. Україна — Фарерські о-ви

22.10.2021. Шотландія — Угорщина

26.10.2021. Україна — Іспанія

26.10.2021. Фарерські о-ви — Угорщина

25.11.2021. Іспанія — Фарерські о-ви

26.11.2021. Шотландія — Україна

30.11.2021. Угорщина — Україна

30.11.2021. Іспанія — Шотландія

08.04.2022. Україна — Шотландія

08.04.2022. Угорщина — Фарерські о-ви

12.04.2022. Україна — Угорщина

12.04.2022. Шотландія — Іспанія

02.09.2022. Фарерські о-ви — Україна

02.09.2022. Іспанія — Угорщина

06.09.2022. Іспанія — Україна

06.09.2022. Фарерські о-ви — Шотландія

Плей-офф: 3—11 жовтня 2022 року.

Міжконтинентальний плей-офф: 7—15 листопада 2022 року, 13—25 лютого 2023 року, 3—11 квітня 2023 року.

Фінальний турнір (Австралія, Нова Зеландія): 10 липня — 20 серпня 2023 року.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)