Сьогодні випускники Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою отримали атестати

gazpostach

Сьогодні випускники Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою отримали атестати

30 червня близько 70 випускників  Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою отримали атестати про загальну середню освіту. Попереду — самостійне життя, яке більшість з них присвятять служінню рідній державі.

Привітати випускників прийшли чимало гостей та батьків. Серед них і заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко.

«Ви обрали дуже важливу для України професію – захищати свою державу. І це не просто професія, а особлива місія і покликання. Бо сьогодні, як ніколи, наша держава потребує міцної та боєздатної армії. Навчання в цьому закладі – великий урок мужності та патріотизму. Адже обравши для навчання військовий коледж кожен, мабуть, вже тоді накреслив свої життєві цілі та орієнтири.  Я переконаний, що ви станете справжніми патріотами, готовими стати на захист нашої держави у будь-який час», - зазначив Віктор Устенко.

Заступник голови ОДА висловив вдячність педагогам та батькам за виховання юних патріотів, побажав усім миру, добра та злагоди.

На заході був присутній третій президент України Віктор Ющенко. Він сказав напутні слова випускникам та побажав їм найвищих звершень у захисті та оборонні нашої країни.

 Під час офіційної частини юнаки демонстрували майстерність військової справи, якої вони навчалися у закладі, дарували своє мистецтво й творчі колективи.

Нагадаємо, ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” у Збаражі створено згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 382 від 31.03.2015 року на базі Збаразького професійно-технічного училища. Заклад є насправді унікальним, адже тут  можна опановувати цивільну професію та готуватись до служби у Збройних силах України, або просто зміцнювати своє тіло та дух.




















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)