Сьогодні ввечері алкоголь в Тернополі не продаватимуть (Відео)

gazpostach

Сьогодні ввечері алкоголь в Тернополі не продаватимуть (Відео)

Ввечері 27 червня алкоголь у Тернополі не продаватимуть через загальноміське свято.

У четвер, з 17.00 год. до 22.00 год. в Тернополі заборонили продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої.
Причина в тому, що саме 27 червня у місті святкують випускний 11-тикласники. То ж тернополяни мають дотримуватись громадського порядку.
Таке рішення прийняли на засіданні виконкому Тернопільської міськради. Слідкуватимуть за його дотриманням муніципальна інспекція та патрульна поліція. Проте продаж заборонили тільки в магазинах та кіосках. На заклади ресторанного типу це обмеження не поширюється.

У Тернополі на один день заборонять продаж алкогольних напоїв

У Тернополі на один день заборонять продаж алкогольних напоївЧетвер без алкоголю. 27 червня з 17.00 год. до 22.00 год. у Тернополі заборонили продавати пиво, алкогольні та слабоалкогольні напої. Пов'язано це з тим, що саме 27 червня у місті відбудеться випускний. Відтак містяни мають дотримуватись громадського порядку. Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради. Слідкуватимуть за його дотриманням муніципальна інспекція та патрульна поліція. Щоправда, продаж заборонили лише в магазинах та кіосках. На заклади ресторанного типу обмеження не поширюється.

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 26. Juni 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)