Сьогодні в Тернополі встановили новий рекорд України з жиму лежачи

Сьогодні в Тернополі встановили новий рекорд України з жиму лежачи

Фото - Віктор Самчук

276 кг у жимі лежачи – ось такий новий рекорд України поставив у Тернополі Вадим Довганюк із Волочиська.

Цей результат хлопець показав на вiдкритому Кубку Західної України із Пауерліфтингу від WPRO. Турнір відбувся 28-29 вересня в Концерт Холі ТРЦ «Подоляни» за участю атлетів Закарпаття та Хмельничинни.

Для довідки: Вадим Довганюк народився 15 січня 1987 року в м. Волочиськ, Хмельницька обл.. У 2004 році закінчив Волочиську ЗОШ 1-3 ст., № 5. У 2011 закінчив Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю — Фізична Культура і Спорт. Почав займатись пауерліфтингом у 15 років, у невеличкому спортзалі, який належить Волочиському Машинобудівному заводу АТ «Мотор Січ».

У 2012 році на чемпіонаті Світу в Пуерто Рико, отримав ліцензію на участь у найбільш кваліфікованих змаганнях із пауерліфтингу — Всесвітні ігри, які проходили в Колумбії в 2013 році. На них Вадим став Чемпіоном та встановив 2 рекорди світу з жиму лежачи. Після цієї перемоги в 2013 році отримав найвище спортивне звання — «Заслужений майстер спорту України» та державну нагороду Орден за заслуги ІІІ ступеня.

276 кг у жимі лежачи. Новий рекорд України поставив у Тернополі Вадим Довганюк із Волочиська. Кубок Західної України з пауерліфтингу WPRO.

Gepostet von Viktor Samchuk am Samstag, 28. September 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)