Сьогодні в Тернополі відбудеться літургія, очолена главою Православної церкви Епіфанієм

Сьогодні в Тернополі відбудеться літургія, очолена главою Православної церкви Епіфанієм

Божественну літургію в храмі Бориса і Гліба, в Тернополі очолить блаженніший митрополит Епіфаній.

14 квітня у Тернополі із першосвятительським візитом перебуває блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній, пише "Уніан".

За даними прес-служби Тернопільської єпархії ПЦУ, предстоятель Православної церкви України очолить урочисту божественну літургію та молебень у храмі Бориса і Гліба на вул. Білогірській. Цього дня до храму буде привезена копія чудотворної ікони Божої Матері «Милостива», яка написана в монастирі Кікос (о. Кіпр).

Початок богослужіння – о 10 год.

Довідка "Уніан": Автором Ікони Божої Матері, званої “Милостивою” (Кікською) вважається святий євангеліст Лука. Назву свою “Кікотіса” вона отримала від гори Кікос, що на острові Кіпр. У місцевому монастирі, розташованому на горі, вона нині й зберігається. За переданням, перш ніж потрапити на острів Кіпр, чудотворний образ Богородиці довго мандрував: спочатку знаходився в одній з перших християнських громад в Єгипті, потім був перевезений до Константинополя, де залишався до часу Олексія Комніна (кінець XI – початок XII століття). На острів Кіпр ікону доставив старець Ісая, який отримав божественне одкровення на виконання цієї місії.

Загрузка...