Сьогодні останній день коли відкрита вулиця в центрі Тернополя

Сьогодні останній день коли відкрита вулиця в центрі Тернополя

З 18 червня буде обмежений рух транспорту в центрі Тернополя.

Рух вул.Чорновола (від вул.І.Франка - до Театрального майдану) буде перекрито з 18 червня до 26 серпня. Причина -  капітальний ремонт вулиці, інформує "Файне місто Тернопіль".

«Згідно із титульним списком капітального ремонту об’єктів благоустрою Тернопільської міської територіальної громади на 2019 рік, реконструкція другої частини вул. Чорновола запланована на ділянці від вул. І. Франка до Театрального майдану, а також у сквері В. Чорновола поблизу фонтану «Кульбаба», – повідомляє начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський. – Роботи проводитимуться на умовах співфінансування за рахунок коштів з місцевого та державного бюджетів».

Довідково: для формування позитивного іміджу Тернополя та зручності туристів, які прибувають у наше місто,  минулого року розпочалася масштабна реконструкція вул. В. Чорновола, в рамках якої на ділянці від вул. Б. Хмельницького до вул. І. Франка було облаштовано пішохідну алею з екзотичними деревами та велодоріжкою, а також влаштовано односторонній рух вулицею.Загрузка...