Снігопади вже на порозі: Синоптики розповіли, коли в Україну увірветься зима

gazpostach

Снігопади вже на порозі: Синоптики розповіли, коли в Україну увірветься зима

Всім жителям України розповіли, якою буде погода на території нашої держави наступного місяця. Професійні синоптики не сиділи без діла і приготували прогноз погоди на останній місяць осені.

Пише «Главред».

Народний синоптик Леонід Горбань не змусив себе чекати і вирішив поділитися прогнозом погоди на наступний місяць. За словами експерта, на території України в листопаді будуть сильні морози і сніг.

Леонід Горбань відзначив особливу увагу на тому, що сніг прийде в Україну набагато раніше зими. Він закликав українців не розслаблятися і не сподіватися на теплу погоду, якою нас радує жовтень. Народний синоптик прогнозує значне зниження температури.

Вже до кінця осені українці відчують сильний холод і зможуть побачити перший сніг, і навіть снігопади. За словами народного синоптика, звичайна осіння погода в Україні триватиме до перших чисел листопада – хмарна погода з опадами. Вже з 4 до 15 Листопада почнуться відчутні заморозки, особливо в нічний час доби. Дощі з мокрим снігом прийдуть з 8 листопада.

Синоптик прогнозує опади зі снігом вже 8-10 числа в наступному місяці. Після 14 листопада вже випаде сніг, і прийдуть неслабкі морози.

Такий погода буде до кінця осені, дуже багато снігу буде після 20 числа, а саме 20, 24 і 25 листопада. Крім цього, ще один професійний український синоптик, також вирішив поділитися своїм баченням щодо погодних змін на території України.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)