Сміттєсортувальна лінія – виборча технологія, вартістю 2 млн грн? (фото)

Сміттєсортувальна лінія – виборча технологія, вартістю 2 млн грн? (фото)

S6305618Ще в часи, коли тодішній мер обласного центру Роман Заставний ворогував з тодішнім головою обласної ради Олексієм Кайдою, в Олексія Петровича виник план, як вирішити сміттєву проблему, якою на той час найбільше переймався Роман Йосипович, пише TeNews.

Вирішити повністю цю проблему пан Кайда, звісно, не хотів. По-перше, не вистачало інтелектуальних даних, а по-друге, навіщо вирішувати, якщо сміття "втопить" того ж таки Р.Заставного - головного конкурента на виборах тодішнього свободівця-податківця Сергія Надала.

І Олексій Петрович робить хід конем - купує сміттєсортувальну лінію, яка за своєю потужністю не підходить для потреб міста Тернополя... І рибку з'їв, і ... ніг ніби-то не замочив.

На лінію витрачають з обласного бюджету 2 мільйони гривень. Але Тернопільська міська рада вперто наполягає, що такої лінії їй не потрібно - вона заледве спроможна пересортувату третину сміття, яке продукує місто Тернопіль. Тому місця для встановлення непотрібного об'єкту ніхто виділяти не збирався. Так "стратег" Кайда переграв сам себе.   Сміттєсортувальна лінія стояла розібраною на території фірми-виготовлювача і туди навіть возили журналістів. Так Олексій Кайда намагався показати, що лінію ще ніхто не вкрав та на металобрухт не здав.

Пройшло трохи часу і мером "файного" міста став побратим Олексія Петровича - Сергій Надал. Двоє свободівців подавали надію на те, що в керівництві областю з'явилась команда однодумців і відтепер Тернопільщина нарешті заживе "на своїй, Богом даній землі".

Та не так сталося, як гадалося...   Сергій Надал теж не захотів ставити сміттєсортувальну лінію, куплену Олексієм Кайдою за бюджетних 2 мільйона гривень. Пояснення він вибрав наступне - лінії не треба, бо вже незабаром в Тернополі свободівці збудують цілий сміттєпереробний завод.

Потім Кайда посварився з Надалом, став народним депутатом та отримав певний імунітет на те, щоб йому правоохоронці не ставили незручних питань про ефективність вкладення 2 мільйонів гривень бюджетних коштів, і ніхто не згадував, чому проблема зі сміттям так досі і не вирішена. Зараз Олексій Петрович пішов до війська. Таку категорію людей сьогодні також не прийнято підозрювати в якихось махінаціях...

А сміттєсортувальна лінія поступово перетворюється на металобрухт, який стоїть на стихійному смітєзвалиші за Скалатом...

1

2

3

4

5

6

7

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)