Смакуй «Файне» на «Файному Місті»! Зроби своє літо особливим!

gazpostach

Смакуй «Файне» на «Файному Місті»! Зроби своє літо особливим!

Трек «Їжачок» пам’ятаєте? А пісню «Кохай мене», записану з Кузьмою Скрябіним? Інтелігент-панк-гурт FliT уперше за вісім років повертається в Україну та виступить на фестивалі «Файне Місто»!

Організатори «Файного Міста» подбали про те, щоб на найкращому тернопільському музичному фестивалі були представлені не тільки ветерани української музики. Гурт MOTANKA ще досить молодий, але вже встиг підписати контракт з одним із найбільших метал-лейблів світу, Napalm Records, де і відбудеться реліз їхнього першого альбому. Зустрічайте MOTANKA на Dark Stage фестивалю «Файне Місто»!

The HARDKISS, Бумбокс, O.Torvald, Karna, Фіолет, Epolets, , Ірина Карпа та Qarpa, Сергій Жадан та Лінія Маннергейма, - і це не повний перелік добре знаних українських виконавців і гуртів, які у 2019-му писатимуть історію «Файного Міста».

Цілком закономірно, що головним спонсором фестивалю стала ТМ Тернопільське. Адже всі складники приготування Тернопільського пива - натуральні, наші рідні, українські! Вони надають Тернопільському його особливий смак, котрий важко сплутати з будь-яким іншим.

Смакуй «Файне» на «Файному Місті»! Зроби своє літо особливим!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)