Сільський хлопець розбив вітрину в крамниці,щоб вкрасти куртку

gazpostach

Сільський хлопець розбив вітрину в крамниці,щоб вкрасти куртку

злодійВласники невеликих крамниць, яких чимало у кожному районному центрі чи селі, рідко обладнують їх спеціальними системами захисту. Таким чином намагаються зекономити, натомість зазнають чималих збитків, коли їх власність приваблює до себе злодіїв.

Нині приватний підприємець із Бучача запевняє, що уже невдовзі належним чином убезпечить свій магазин. На жаль, таке рішення чоловік прийняв  лише після того, як сам потерпів від злодія.

Співробітники Бучацького райвідділу міліції розкрити крадіжку з крамниці. До злочину виявився причетним житель одного із сіл району. Як з’ясувалося, юнак вночі заліз до магазину, в якому здійснюють торгівлю одягом. Розбивши скляну вітрину, він без зайвих клопотів проник до торгового закладу.  З усього асортименту товару, зловмисник обрав собі куртку, а з каси поцупив залишки виручки. З такою здобиччю зник з місця злочину.

Правоохоронці знайшли крадія через декілька днів. Той, сподіваючись уникнути покарання,  переховувався в будинку односельчан, яких тим часом не було вдома,-повідомляє СЗГ обласної міліції.

Юнакові міліціонери інкримінують крадіжку з магазину та незаконне проникнення до чужого житла.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)