Шукають мешканців Тернопільщини для проєкту, що змінює на краще людські життя

gazpostach

Шукають мешканців Тернопільщини для проєкту, що змінює на краще людські життя

Фото - з допису

Розпочинають зйомку третього сезону соціального проєкту «Небайдужі», для якого шукають героїв серед мешканців Тернопільщини.

Про пошук родин, котрі перебувають у скрутних життєвих обставинах, а також громадських організацій, які творять суспільно важливі справи, у мережі оголосила підприємиця і телеведуча Ольга Шахін.

—  Напередодні Різдвяних свят і дорослий, і малий вірить у диво. Кожен загадує свої найзаповітніші бажання. Впродовж 2 сезонів проєкту “Небайдужі” ми дізнавалися та втілювали мрії сотень дітей і дорослих. Розповідали вам про неймовірні історії звичайних людей, які живуть поруч.

А зараз ви маєте можливість долучитися і створити комусь диво. Якщо ви знаєте сім’ї, громадські організації, об’єднання, яким потрібна допомога і підтримка, або про історію яких має знати вся Тернопільщина, то напишіть мені в приватні повідомлення. І вже за кільки тижнів ви побачите їх у 3 сезоні проекту «Небайдужі» на телеканалі #Тернопіль 1, — повідомила Ольга Шахін.

Додамо, що «Небайдужі» – це соціальний проект, про те , як люди з добрим серцем і великим бажанням об’єднались задля того, щоб змінювати життя інших на краще . Дивіться на телеканалі Тернопіль 1.

Напередодні Різдвяних свят і дорослий, і малий вірить у диво. Кожен загадує свої найзаповітніші бажання. Впродовж 2...

Gepostet von Ольга Шахін am Donnerstag, 2. Januar 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)