Шукають директора для школи Тернополя

gazpostach

Шукають директора для школи Тернополя

Мерія Тернополя оголосила конкурс на заміщення посади директора Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів - правовий ліцей №2», який знаходиться в обласному центрі на вул. Новий Світ,11.

Цю посаду може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психологічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Ті, хто бажає взяти участь в конкурсі, можуть подавати документи в управління освіти і науки Тернопільської міської ради (м.Тернопіль бульвар Шевченка,1   каб. 23).

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами: перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти; перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку школи, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Детальніше за телефоном: 52-57-02; 52-56-94.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)