Школярка з Тернополя: “Дві ворожки сказали, що скоро у муках помре моя мама…”

gazpostach

Школярка з Тернополя: “Дві ворожки сказали, що скоро у муках помре моя мама…”

17260-1u-275x194Із настанням тепла на Тернопільщині активізувалися шахраї. Чимало з них їздить селами, дехто – промишляє у обласному центрі. Якось дві жінки із Закарпаття настільки залякали школярку імовірною смертю її мами, що та винесла із дому геть усе.

Поліція Тернополя наводить яскравий приклад, як у Тернополі дві циганки-шахрайки обдурили старшокласницю однієї із загальноосвітніх шкіл міста. До неповнолітньої підійшла лиходійка і з тривогою у голосі повідомила їй, що у сім’ї скоро станеться бідаважко захворіє її матір і у муках невдовзі помре.

Під час розмови до них приєдналася спільниця шахрайки і підтвердила, що подібне було у її родині.Саме ця ворожкадопомогла уникнути нещастя. Далі школярці повідомили, що всьому винуваті гроші та цінні речі, які має на зберіганніродина. Мовляв, у них закладене зло. Щоб зняти порчу, треба принести якнайбільше куп’юр та золотих виробів.

Потерпіла тричі бігала додому, шукаючи валюту та золото.Шахрайки, отримавши те, за чим прийшли, відійшли в іншийдвір, щоб чинити там ворожбу і, зрозуміло, назад не повернулися. Розгублена дівчина тільки тоді зрозуміла, що накоїла.

І таких прикладів чимало. Тернополяни, не вірте незнайомим, особливо всяким “ворожкам”, пише ternopillive.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)