У Тернополі заблукав 11-річний школяр з Волині

У Тернополі заблукав 11-річний школяр з Волині

Приїхав у гості та заблукав. Така неприємність спіткала у Тернополі 11-річного жителя Івано-Франківщини.

Працівники ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в області повернули дитину родичам.

Як встановили правоохоронці, хлопчик приїхав до нашого обласного центру в гості разом з бабусею. Дорослі відпустили дитину гратися у дворі. Хлопчик не помітив, як заблукав, звернувши на іншу вулицю. Дороги назад самотужки не зміг знайти. На своєму шляху побачив дитячу поліклініку. Звернувся до працівників медичного закладу за допомогою, а останні вже сконстатували з працівниками поліції.

Хлопчик назвав правоохоронцям своє ім’я, прізвище. Школяр розповів, що проживає в одному із сіл Івано-франківській області та приїхав у Тернопіль разом з бабусею. Допоки правоохоронці проводили пошукові заходи, дитину доправили до центру соціально-психологічної реабілітації, де про хлопчика попіклувалися.

Отримавши інформацію від малолітнього, тернопільські поліцейські зв’язалися з колегами з Прикарпаття. Спільними зусиллями вдалося встановити місце проживання хлопчика та отримати телефони його родичів.

Яким же було здивування бабусі, коли до неї зателефонували правоохоронці і повідомили, що її внук знайшовся. Жінка разом з родичами сама намагалася розшукати дитину – та намарно. Вже збиралася звертатися за допомогою до поліції. На щастя, з дитиною все гаразд і вона не стала жертвою протиправних посягань.

Поліцейські ж вкотре нагадують батькам: стежте за своїми дітьми, навчіть їх правил безпеки, хай завчать свої анкетні дані, домашню адресу та телефони батьків. У разі, якщо дитина заблукає, така інформація допоможе поліцейським якнайшвидше повернути її додому.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)