Щоб Україна стала успішною, державній владі необхідно змінювати стратегію, – Михайло Головко

gazpostach

Щоб Україна стала успішною, державній владі необхідно змінювати стратегію, – Михайло Головко

Національні інтереси України повинні бути понад усе.
 
На цьому наголосив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко у прямому ефірі каналу «Еспресо».
– Я вважаю, що ми не повинні вигадувати велосипед, а користуватися правилом, яким живуть усі успішні держави. Це – слова одного із найвидатніших прем'єр-міністрів Англії. Звучать вони так:  «У Британії немає вічних ворогів, у Британії немає вічних друзів. У Британії є лише вічні інтереси». Так й ми повинні зрозуміти, що Україна – понад усе, тому не варто діяти на догоду іноземцям. Звісно, ми зацікавлені у співпраці з Європейським Союзом, хотіли б жити за його стандартами чи навіть краще. Україна заслужила це, бо наша держава – одна із найбагатших за ресурсами в Європі, а ще тут живуть найпрацьовитіші люди,  зазначив Михайло Головко.
Голова обласної ради підкреслив, що Україна може стати заможною, якщо почне експортувати не сировину, а готову продукцію.
– Як я вже наголошував, для того, щоб Україна стала конкурентноспроможною на світовому ринку, необхідно запровадити політику економічного націоналізму. Ми маємо експортувати готову продукцію, а не сировину,  резюмував Михайло Головко.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)