Що їсти в другий тиждень посту?

Що їсти в другий тиждень посту?

Про перелік продуктів, які можна і не можна їсти у піст, сперечаються із року в рік. Дехто вибирає від яких продуктів відмовлятися - на власний розсуд.

У другий тиждень посту організм якраз звикає до пісного способу харчування і немов налаштовується на наступну частину підготовки до Великодня. Це наче рубіж між тим, як людина жила до початку посту і тим, що їй буде ще потрібно пройти.

пісна їжа

пісна їжа

Другий тиждень посту ззовні нічим не відрізняється від першого – ті ж самі обмеження в продуктах харчування, внутрішній настрій на покору і послух у всьому.

Середа і п'ятниця є найбільш строгими у пості днями тижня. У суботу і неділю дозволяється трішки вина без додавання спирту.

За народним повір’ями, у четвер другого тижня Великого посту господиня весь день повинна займатися готуванням їжі, чим більше страв жінка приготує – тим кращий достаток буде в домі.

До Другої седмиці Великого посту потрібно давати милостиню усім нужденним і не відмовляти в допомозі тим, хто немічний і слабкіше за нас фізично та емоційно.
Загрузка...